O nas

Z pasji do muzyki i światła

Historia firmy Elegant wiąże się z tworzeniem dedykowanych urządzeń i rozwiązań ułatwiających obsługę światła i dźwięku. Nasze realizacje sceniczne są stosowane w klubach muzycznych i studiach nagraniowych.

Sterowniki cyfrowe LED

Od 2015 roku stworzyliśmy serię sterowników i kontrolerów do taśm cyfrowych LED (oświetlenie cyfrowe). Produkty te znajdują zastosowanie zarówno w domach np. kina domowe, oświetlenie sufitowe jak i obiektach usługowych np. sale bankietowe i konferencyjne.

Autorskie oprogramowanie

Tworzone przez firmę Elegant produkty pozwalają w pełni wykorzystać możliwości dostępnych rozwiązań technologicznych i są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Wszystkie produkty są opracowywane w Polsce i bazują na autorskim oprogramowaniu zapewniając niepowtarzalne efekty.

Innowacyjne rozwiązania

Podejmujemy wyzwania i tworzymy nowe produkty w oparciu o potrzeby klientów. Oprogramowanie do naszych produktów możemy rozszerzyć o nowe funkcjonalności. Poniżej lista przykładowych rozszerzeń naszych sterowników:

  • bramka SMS umożliwiająca wyświetlanie animacji o treści pobieranej w czasie rzeczywistym z wiadomości tekstowej
  • obsługa kart SIM umożliwiająca połączenie ze sterownikiem, zdalne wprowadzanie zmian ustawień, kontrolę nad efektami, automatyczne powiadomienia o awarii, podgląd w czasie rzeczywistym
  • dodatkowe wejścia Audio, obsługa kart SD i inne